Překlady textů

  • ­ Celý proces překladu vyřídíte online z pohodlí domova či práce
  • ­ Překlady textů všeho druhu do více než 80 jazyků
  • ­ Vypracování kalkulace do 4h zdarma

S jakými překlady vám můžeme pomoci?

Když potřebujete překlad, kontaktujte nás, nebo vyplňte online formulář.

Online poptávka překladu

Poptávajícím je:

Jazyk: z do jazyka


Maximální velikost přiloženého souboru je 2 MB, povolené typy souborů: (doc, docx, odt, xls, xlsx, ods, txt, jpg, pdf). V případě větší velikosti souboru je tento možné zaslat standardně na preklady@yespreklady.cz či např. přes www.uschovna.cz.

Nahrané soubory...

Zatím nejsou nahrané žádné soubory.


* Prosím, vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Vaši poptávku. Děkujeme.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů

Překlady textů z/do více než 80 jazyků: němčiny, angličtiny, ruštiny, polštiny...

Zajišťujeme překlady textů všeho druhu z/do více než 80 světových jazyků. Naši kvalifikovaní a zkušení překladatelé garantují nejvyšší kvalitu veškerých překladů.

Pro každý jazyk a obor máme v našem týmu k dispozici dostatek kvalitních profesionálních překladatelů. U dlouhodobých projektů je zajištěna terminologická návaznost překladů. Vytváříme terminologické slovníky, které následně využívají všichni překladatelé spolupracující na zakázkách pro určitého klienta.

Lokalizace jazyků

Pod pojmem lokalizace se skrývá jednak samotný překlad textu z výchozího do cílového jazyka a zároveň i kompletní zpracování a úprava dat dle specifik a zvláštností cílového trhu (přizpůsobení místním normám, technickým a právním zvyklostem apod.). Díky tomu mohou aplikace našich klientů fungovat na různých trzích a v různých jazykových oblastech, jakoby zde byly vytvořeny. Lokalizovat lze například různé dokumentaceinternetové stránkysoftwarepřístrojová menu. Pro zajištění této služby se ve velké míře používají různé CAT nástroje (Trados, Transit, WordFast a další).